Fruktknivar med träskaft 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

FRUKTKNIVAR, 7 st, 1800-tal, märkta, träskaft, längd 22,5 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, torrsprickor

148804

2012-09-22