Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
FRUKTKNIVAR, 7 st, 1800-tal, märkta, träskaft, längd 22,5 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, torrsprickor
148804
2012-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner