Picasso ur "Fredsmappen" färglitografier

Picasso ur
Picasso ur
Picasso ur
Picasso ur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): (3) Bl a "Le Bouquet" ur "Fredsmappen" 1974, 7 blad, numrerade 201/1000, blindstämpel Editions Combat pour la paix Copyrigt SPADEM Paris, 28x38 resp 38x28 cm

148812

2012-09-22