Picasso ur "Fredsmappen" färglitografier
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): (3) Bl a "Le Bouquet" ur "Fredsmappen" 1974, 7 blad, numrerade 201/1000, blindstämpel Editions Combat pour la paix Copyrigt SPADEM Paris, 28x38 resp 38x28 cm
148812
2012-09-22