Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JORDAN, Vasilije (född 1934): "Nedjelja", signerad och daterad JORDAN 1985, blandteknik på duk, 50x80 cm
148815
2012-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här