Vasilije Jordan blandteknik

Vasilije Jordan blandteknik
Vasilije Jordan blandteknik
Vasilije Jordan blandteknik
Vasilije Jordan blandteknik
Vasilije Jordan blandteknik
Vasilije Jordan blandteknik

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JORDAN, Vasilije (född 1934): "Nedjelja", signerad och daterad JORDAN 1985, blandteknik på duk, 50x80 cm

148815

2012-09-24