Natanael Beskow oljemålning

Natanael Beskow oljemålning
Natanael Beskow oljemålning
Natanael Beskow oljemålning
Natanael Beskow oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESKOW, Natanael (1865-1953): Gosse med liten leksaksapa, signerad och daterad Natanael Beskow 1924, olje på duk, 92x55 cm

148823

2012-09-22