Oidentifierad konstnär
2012-09-25
148833
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Skepp på vågor, otydligt signerad, olja på pannå, 22x32 cm