Insjölandskap med bro oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Insjölandskap med bro, otydligt signerad W Richards?, olja på duk, 40x61 cm

148840

2012-09-22