Haakon Jensen Kaulum oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAULUM, Haakon Jensen (Norge 1863-1933): Hemvändande bonde, signerad Kaulum, olja på pannå, 12x23 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

148860

2012-10-08