Gösta Liljedahl oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): Sommarfönster, signerad och daterad G Liljedahl -49, olja på pannå, 54x45 cm
Kuntoraportti
148863
Päivämäärä:
2012-09-23