Gösta Liljedahl oljemålning

Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): Sommarfönster, signerad och daterad G Liljedahl -49, olja på pannå, 54x45 cm

Kuntoraportti

148863

Päivämäärä:

2012-09-23