David Tägtström oljemålning

David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÄGTSTRÖM, David (1894 -1981): Stilleben, monogramsignerad DT, daterad 1977, olja på pannå, 22x27 cm

148865

2012-09-24