Laura Daisy Strutt akvarell

Laura Daisy Strutt akvarell
Laura Daisy Strutt akvarell
Laura Daisy Strutt akvarell
Laura Daisy Strutt akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRUTT, Laura Daisy (1855-1920) tillskriven: Fåglar, signerad L Daisy, akvarell och täckvitt, 20x17 cm, etikett atergo,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

148868

2012-10-08