Folke Skoghäll oljemålning

Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOGHÄLL, Folke (1900-tal): Stilleben, signerad Skoghäll, olja på pannå, 58x67 cm

148869

2012-09-23