Hans Kajtorp oljemålning

Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KAJTORP, Hans (1916-1991): "Målaren vid staffliet", signerad H Kajtorp, daterad a tergo -81, olja på pannå, diameter 47 cm

148871

2012-09-23