Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1810-tal, pipa med kontrollstämplar, låset märkt Tower och GR under krona, laddstock i hank, längd 39 cm

Borrat hål i kolven

148888

2012-09-27