Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1810-tal, pipa med kontrollstämplar, låset märkt Tower och GR under krona, laddstock i hank, längd 39 cm
Borrat hål i kolven
148888
2012-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här