Akvarell 1800-tal

Akvarell 1800-tal
Akvarell 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med kor och väderkvarn, akvarell, 11x17,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

148927

2012-10-09