Olle Krantz olja

Olle Krantz olja
Olle Krantz olja
Olle Krantz olja
Olle Krantz olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRANTZ, Olle (1906-1999): Spegling, signerad Olle Krantz, olja på duk, 35x35, metallbricka "Tempelgården"

148943

2012-09-23