Mathilde Wigert-Österlund olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

WIGERT-ÖSTERLUND, Mathilde (1873-1943): Kalmar slott, signerad M Wigert Österlund, olja på duk uppfodrad på pannå, 18x29 cm

Kuntoraportti

Hål efter häftstift, veck, skador

148951

Päivämäärä:

2012-09-23