Mathilde Wigert-Österlund olja
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
WIGERT-ÖSTERLUND, Mathilde (1873-1943): Kalmar slott, signerad M Wigert Österlund, olja på duk uppfodrad på pannå, 18x29 cm
Kuntoraportti
Hål efter häftstift, veck, skador
148951
Päivämäärä:
2012-09-23