Harald Lindberg akvarell

Harald Lindberg akvarell
Harald Lindberg akvarell
Harald Lindberg akvarell
Harald Lindberg akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDBERG, Harald (1904-1976): (2) "Slagruta" och Klipplandskap, signerade Harald Lindberg, 1 daterad 67, blandteknik och akvarell, 28x20 resp 18x23 cm

148952

2012-09-23