Flaskschatull 1800-tal
2012-09-23
148968
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FLASKSCHATULL, med 3 flaskor, 1800-tal, mahogny, höjd 22 cm, nyckel finns
Skador