Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDSTRÖM, Georg (född 1912-): "Nytorgsgatan 5", signerad och daterad Georg Lindström 1982, olja på pannå, 78x59 cm
Påskrift a tergo om husets historik
148977
2012-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här