Georg Lindström oljemålning

Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Georg (född 1912-): "Nytorgsgatan 5", signerad och daterad Georg Lindström 1982, olja på pannå, 78x59 cm
Påskrift a tergo om husets historik

148977

2012-09-24