Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934): "Stimmet", signerad Peter Dahl, 24/450, färglitografi, 61x51 cm, oramad
Bristning i marginalen
148986
2012-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här