Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913): "Självporträtt", signerad och daterad O.Hermelin 1881, olja på duk, 70x47 cm
Proveniens: Konstnärens familj

149001

2012-09-24