Bogträn 1 par

Bogträn 1 par
Bogträn 1 par
Bogträn 1 par
Bogträn 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BOGTRÄN, 1 par, allmoge, daterade 1854, skuren dekor, signerade, längd 60 vardera, ROCKHUVUD, höjd 44 cm

Spricka

149011

2012-09-24