Susanne Nessim etsning

Susanne Nessim etsning
Susanne Nessim etsning
Susanne Nessim etsning
Susanne Nessim etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NESSIM, Susanne (född 1944): Harar, signerad och daterad Nessim -83, 30/120, etsning, 67x60 cm

149019

2012-09-24