Berta Svensson-Piehl akvarell

Berta Svensson-Piehl akvarell
Berta Svensson-Piehl akvarell
Berta Svensson-Piehl akvarell
Berta Svensson-Piehl akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON-PIEHL, Berta (1892-1963): Pavillon Dauphine, signerad Berta Svensson-Piehl, akvarell, 39x29 cm

149024

2012-09-24