Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monogramsignerad a tergo CHK 1918, kopia efter tidigare original, porträtt av Friherre Adolf Jakob Fleetwood (1647-1676), olja på duk, 116x94 cm

149029

2012-09-27