Jean-Francois Taelemans oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAELEMANS, Jean-Francois (1851-1931): Vinterlandskap med hus, signerad F. Taelemans, olja på pannå, 24x33 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

149036

2012-10-09