Jean-Francois Taelemans oljemålning
2012-10-09
149036
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAELEMANS, Jean-Francois (1851-1931): Vinterlandskap med hus, signerad F. Taelemans, olja på pannå, 24x33 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling