Urnor alabaster

Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 1 par, 1800-talets slut, alabaster, höjd 47 cm.

Skador, lagningar

149046

2012-09-24