Julius Olsson oljemålning

Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLSSON, Julius (England 1864-1942): "Stockholm, winter", signerad Julius Olsson, olja på duk, 44x60 cm

149080

2012-09-25