Dödsmask relief

Dödsmask relief
Dödsmask relief
Dödsmask relief
Dödsmask relief
Dödsmask relief
Dödsmask relief
Dödsmask relief
Dödsmask relief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL XII:s dödsmask, brons, RELIEF, motiv Paulus, SKULPTUR, signerad och daterad Gunnar Kanevad 1976, längd 15-31 cm

149088

2012-09-25