Kindjal

Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KINDJAL, 1900-tal, fäste och balja i silver en suite med niello- och förgylld dekor, längd 49 cm

korrosion vid spetsen

149089

2012-09-27