Oljemålning Håkan Sjöström

Oljemålning Håkan Sjöström
Oljemålning Håkan Sjöström
Oljemålning Håkan Sjöström
Oljemålning Håkan Sjöström

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SJÖSTRÖM, Håkan (f. 1933), Åbo, fartygsporträtt av brittiska jagaren "HMS Hood", signerad H. Sjöström, olja på duk, 41x66 cm

149092

2012-09-30