Karmstol s.k. gripsholmsstol

Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol
Karmstol s.k. gripsholmsstol

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GRIPSHOLMSSTOL, 1700-talets andra hälft, med FOTPALL, 1800-tal, röd ylleklädsel

Slitage, fläckar på tyg

149102

2012-09-25