H Rosenlund oljemålning

H Rosenlund oljemålning
H Rosenlund oljemålning
H Rosenlund oljemålning
H Rosenlund oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENLUND, H (1900-tal): Forsmotiv i höstskrud, olja på pannå, signerad H Rosenlund, 50x60 cm

149108

2012-09-25