Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, motiv från Tyrolen - kvarn vid fors, olja på duk, 40x32 cm
Nålhål i duken
149147
2012-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här