Oljemålning med motiv från Tyrolen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, motiv från Tyrolen - kvarn vid fors, olja på duk, 40x32 cm

Nålhål i duken

149147

2012-09-25