Jules Dupré olja

Jules Dupré olja
Jules Dupré olja
Jules Dupré olja
Jules Dupré olja
Jules Dupré olja
Jules Dupré olja

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

DUPRÉ, Jules (1811-1889): Ferme dans un paysage, signerad, olja på duk, 49x69 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

149149

2012-10-11