Lucien Biva oljemålning

Lucien Biva oljemålning
Lucien Biva oljemålning
Lucien Biva oljemålning
Lucien Biva oljemålning
Lucien Biva oljemålning
Lucien Biva oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIVA, Lucien (1879-1976): Rosor i vas, signerad och daterad. Lucien Biva 1899, olja på duk, 49x59 cm

149153

2012-10-01