Lucien Biva oljemålning
Closed
2012-10-01
149153
| Sold for | 5 600 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
BIVA, Lucien (1879-1976): Rosor i vas, signerad och daterad. Lucien Biva 1899, olja på duk, 49x59 cm