Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MONOGRAMISTEN CS (1800-tal): Marint motiv, signerad och daterad 56, olja på duk, 49x39 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
dubblerad
149161
2012-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här