Målning 1800-tal
2012-10-11
149161
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MONOGRAMISTEN CS (1800-tal): Marint motiv, signerad och daterad 56, olja på duk, 49x39 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
dubblerad