Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONTNÄR (1600-tal): Religiöst motiv, olja på duk, 58x51 cm

Dukskador och färgbortfall

149164

2012-09-25