Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄGG, Herman Axel(1884-1966): "Arab students Cairo", signerad Axel Herman Hägg, etsning, 60x42 cm
149186
2012-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här