Herman Axel Hägg etsning

Herman Axel Hägg etsning
Herman Axel Hägg etsning
Herman Axel Hägg etsning
Herman Axel Hägg etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄGG, Herman Axel(1884-1966): "Arab students Cairo", signerad Axel Herman Hägg, etsning, 60x42 cm

149186

2012-09-25