Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÜLLER-KURZWELLY, Konrad Alexander (1855-1914) tillskriven:
Vid stranden, bär signatur, olja på duk fäst på papp, 18x27 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Hål efter häftstift
149190
2012-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här