Müller-Kurzwelly tillskriven oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÜLLER-KURZWELLY, Konrad Alexander (1855-1914) tillskriven:
Vid stranden, bär signatur, olja på duk fäst på papp, 18x27 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Hål efter häftstift

149190

2012-10-09