Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Stilleben, signerad it, olja på pannå, 46x38 cm, oramad
Smärre färgbortfall
149203
2012-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här