Ingegerd Torhamn oljemålning

Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Stilleben, signerad it, olja på pannå, 46x38 cm, oramad

Smärre färgbortfall

149203

2012-09-25