Vattenbärerska oljemålning

Vattenbärerska oljemålning
Vattenbärerska oljemålning
Vattenbärerska oljemålning
Vattenbärerska oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia efter Francisco Rivera: Vattenbärerska, signerad Baixas, olja på duk, 73x60 cm

149207

2012-09-25