Soffbord Tema

Soffbord Tema
Soffbord Tema
Soffbord Tema
Soffbord Tema
Soffbord Tema
Soffbord Tema

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, "Tema", design Hans Johansson genom Carl Andersson&söner, mahogny, höjd 55, diameter 116 cm

Smärre skador och lagningar

149210

2012-09-26