Elisabeth Sonrel gouache

Elisabeth Sonrel gouache
Elisabeth Sonrel gouache
Elisabeth Sonrel gouache
Elisabeth Sonrel gouache

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SONREL, Elisabeth (Frankrike 1874-1953): Ung kvinna i landskap med påfåglar och duvor, signerad Elisabeth Sonrel, gouache, 46x31 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

149211

2012-10-11