Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SONREL, Elisabeth (Frankrike 1874-1953): Ung kvinna i landskap med påfåglar och duvor, signerad Elisabeth Sonrel, gouache, 46x31 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
149211
2012-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här