Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Interiör med gosse, signerad, olja på pannå, 22x28 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Krackeleringar

149216

2012-10-11