Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Interiör med gosse, signerad, olja på pannå, 22x28 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Krackeleringar
149216
2012-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här