Hårnål i silver

Hårnål i silver
Hårnål i silver
Hårnål i silver
Hårnål i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÅRNÅL, med adlig krona, silver och delvis förgyllt, Johan Axel Öberg, Hudiksvall 1896, längd 8,5 cm, vikt 9 g
Proveniens: Tillhört Jeanna Nisbeth

149260

2012-09-26