Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÅRNÅL, med adlig krona, silver och delvis förgyllt, Johan Axel Öberg, Hudiksvall 1896, längd 8,5 cm, vikt 9 g
Proveniens: Tillhört Jeanna Nisbeth
149260
2012-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här