Bogserbåtsmodell

Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell
Bogserbåtsmodell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FARTYGSMODELL, brittiska havsbogseraren "Warlord" från Hull, 1900-talets senare del, med ångmaskin och elektrisk styrning, bemålad i brunt, svart och rött, l. ö. a. 88 cm

Diverse skador, fjärrkontroll saknas

149272

2012-09-30