Bogserbåtsmodell
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FARTYGSMODELL, brittiska havsbogseraren "Warlord" från Hull, 1900-talets senare del, med ångmaskin och elektrisk styrning, bemålad i brunt, svart och rött, l. ö. a. 88 cm
Diverse skador, fjärrkontroll saknas
149272
2012-09-30