Birgitta Angleryd oljemålning

Birgitta Angleryd oljemålning
Birgitta Angleryd oljemålning
Birgitta Angleryd oljemålning
Birgitta Angleryd oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANGLERYD, Birgitta (född 1939): "Palya naturalista", signerad och daterad B. Ang eryd-88, olja på duk, 60x73 cm

149278

2012-09-25