Édouard Frere målning

Édouard Frere målning
Édouard Frere målning
Édouard Frere målning
Édouard Frere målning
Édouard Frere målning
Édouard Frere målning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRERE, Édouard (1837-1894): "Maison et ruins au crepuscule", signerad och daterad 63, olja på duk, 28x45 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Uppfodrad duk, skrapmärken

149290

2012-10-12