Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRERE, Édouard (1837-1894): "Maison et ruins au crepuscule", signerad och daterad 63, olja på duk, 28x45 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Uppfodrad duk, skrapmärken
149290
2012-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här