Glas 1800-tal

Glas 1800-tal
Glas 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLAS, 9 st, 1800-tal, varav 2 st med förgylld dekor, höjd 11-16 cm

Nagg

149293

2012-09-25