Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GLAS, 9 st, 1800-tal, varav 2 st med förgylld dekor, höjd 11-16 cm
Nagg
149293
2012-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här